colorbox24_o_nas

Zawsze dla Twojego biznesu

To w jakim opakowaniu wysyłasz towary w sprzedaży internetowej ma kolosalne znaczenie dla budowania wartości marki Twojego sklepu i wizerunku, jaki chcesz, by Twój klient kojarzył z Twoim biznesem. Twój produkt jest najważniejszy, jednak zanim klient go zobaczy, to na image Twojej firmy wpływa opakowanie przesyłki. Moment jej odbioru oraz rozpakowanie tworzą kluczowe wrażenia estetyczne w budowaniu całego pakietu pozytywnych doświadczeń Twoich klientów – w naturalny sposób opakowanie powinno pomagać w utrwalaniu wizerunku solidnej marki, która ceni jakość!

  Jesteśmy dostawcą opakowań. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do sklepów internetowych oraz firm poszukujących opakowań, które szczególnie wyróżnią ich produkty. Mamy możliwość realizacji krótkich serii, tj. realizujemy zamówienia nawet od kilkudziesięciu sztuk. Dzięki temu nie musisz zamawiać większej ilości opakowań, tworzyć sporych i niepotrzebnych zapasów tracąc cenną powierzchnię Twojego magazynu. Zamawiasz dokładnie tyle ile potrzebujesz. Nasz asortyment to opakowania do samodzielnego złożenia, idealnie pasujące do paczkomatów.

  Tym co nas wyróżnia to szeroki wachlarz możliwości graficznych dla relatywnie małych ilości zamawianych opakowań. U nas znajdziesz to, czego nie może Ci zaproponować żaden inny dostawca – naszą silną stroną są szerokie możliwości graficzne, solidna jakość i krótkie terminy realizacji. Wisienką na torcie jest w naszej ofercie opcja wykonania projektu indywidualnej i wyróżniającej Twój biznes grafiki dla Twoich wyjątkowych opakowań. Opakowań, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła!

  Zależy Ci na indywidualnym projekcie opakowania?

  Twoje oczekiwania wykraczają poza ofertę standardowych szat graficznych? Chciałbyś umieścić na nim własne grafiki i logotyp? Skorzystaj z pomocy profesjonalisty i wspólnie zaprojektuj swoją grafikę. Skontaktuj się z nami.

  Nie czekaj, piękne i funkcjonalne opakowania z tektury falistej znajdują się w zasięgu ręki. Dostępne w wielu rozmiarach i szatach graficznych 24/7

  POCZĄTEK

  © colorbox24.com

  .